logo
Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Blog
Thuis ProductenFusamatic Elektrofusiekoppelingen

PE100 Elektrofusiekoppeling DN20-280 | 4.0mm Fusamatic Automatische Pin | Water PN16 / Gas 10 Bar | All-Round SDR11-21 Leidingverbinding met Messing & Roestvrijstalen Adapter Opties voor Gas, Water & Afvalwater

Ik ben online Chatten Nu

PE100 Elektrofusiekoppeling DN20-280 | 4.0mm Fusamatic Automatische Pin | Water PN16 / Gas 10 Bar | All-Round SDR11-21 Leidingverbinding met Messing & Roestvrijstalen Adapter Opties voor Gas, Water & Afvalwater

PE100 Electrofusion Coupler DN20-280 | 4.0mm Fusamatic Auto Pin | Water PN16 / Gas 10 Bar | All-Round SDR11-21 Pipe Jointing with Brass & Stainless Adaptor Options for Gas, Water & Wastewater
PE100 Electrofusion Coupler DN20-280 | 4.0mm Fusamatic Auto Pin | Water PN16 / Gas 10 Bar | All-Round SDR11-21 Pipe Jointing with Brass & Stainless Adaptor Options for Gas, Water & Wastewater PE100 Electrofusion Coupler DN20-280 | 4.0mm Fusamatic Auto Pin | Water PN16 / Gas 10 Bar | All-Round SDR11-21 Pipe Jointing with Brass & Stainless Adaptor Options for Gas, Water & Wastewater PE100 Electrofusion Coupler DN20-280 | 4.0mm Fusamatic Auto Pin | Water PN16 / Gas 10 Bar | All-Round SDR11-21 Pipe Jointing with Brass & Stainless Adaptor Options for Gas, Water & Wastewater PE100 Electrofusion Coupler DN20-280 | 4.0mm Fusamatic Auto Pin | Water PN16 / Gas 10 Bar | All-Round SDR11-21 Pipe Jointing with Brass & Stainless Adaptor Options for Gas, Water & Wastewater PE100 Electrofusion Coupler DN20-280 | 4.0mm Fusamatic Auto Pin | Water PN16 / Gas 10 Bar | All-Round SDR11-21 Pipe Jointing with Brass & Stainless Adaptor Options for Gas, Water & Wastewater

Grote Afbeelding :  PE100 Elektrofusiekoppeling DN20-280 | 4.0mm Fusamatic Automatische Pin | Water PN16 / Gas 10 Bar | All-Round SDR11-21 Leidingverbinding met Messing & Roestvrijstalen Adapter Opties voor Gas, Water & Afvalwater

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Fusamatic
Certificering: Certificate - AWT FUSION (PC002187)
Modelnummer: Elektrofusiekoppeling DN20-280 (zwart)
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 100 stuks per maat / bespreekbaar
Prijs: FOB Shanghai / Ex-Works — USD/pc, depends on size & quantity
Verpakking Details: Polybag → Omdoos → Houten pallet / multiplexkist
Levertijd: 20–35 dagen na storting (voorbeeld: 5–7 dagen)
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 50.000 stuks / maand
Gedetailleerde productomschrijving
Maatbereik: DN20 – DN280 mm Drukclassificatie: Water PN16 / Gas 10 Bar
SDR-bereik: 11 – 21 Pintype: 4,0 mm Fusamatic automatisch
Materiaal: PE100 Zwart polyethyleen Bedrijfstemperatuur: -10°C tot +40°C
Markeren:

SDR11 Elektrofusiefittings

,

SDR17 Elektrofusiefittings

,

Zwarte elektrofusiehuls

All-Round Pijpkoppeling — DN20 tot DN280

De PE100 elektrofuuskoppeling is de meest gebruikte fitting in volledig gelaste PE-leidingnetwerken — één fitting verbindt twee pijpeinden in één eenvoudige lascyclus. Deze CBKHFA-serie omvat DN20 tot DN280 mm over SDR-bereiken 11 tot 21, van kleine serviceleidingen tot grote distributieleidingen.

Gebouwd met de 4,0 mm Fusamatic automatische pin, leest de lasmachine de pin en past automatisch de juiste lasparameters toe — voorkomt bedieningsfouten en garandeert consistente, volledig gelaste verbindingen. Vervaardigd uit virgin PE100 zwart polyethyleen, nominaal PN16 voor water en 10 bar voor gas.

Verkrijgbaar met schroefdraad overgangsadapters in messing en roestvrij staal, compatibel met lange spie-uitlaatfittingen, en verkrijgbaar met overstroomkleppen voor extra veiligheid. Bedrijfstemperatuurbereik: -10°C tot +40°C.

PE100 electrofusion coupler with 4.0mm Fusamatic automatic pin, showing black polyethylene body and fusion indicators
Typische Toepassingen
  • Gasdistributienetwerken
  • Wateraanvoer- en distributieleidingen
  • Afvalwater- en drainageleidingen
  • Irrigatiesystemen
  • Mijnbouw proceswaterleidingen
  • Pijpreparatie en verlengingswerkzaamheden
Belangrijkste Kenmerken & Voordelen
  • Vervaardigd met virgin PE100 zwart polyethyleen voor duurzaamheid op lange termijn
  • Water PN16 / Gas 10 Bar nominale waarde (afhankelijk van de gelaste PE-pijp)
  • Fusamatic pin 4,0 mm — automatische methode om ervoor te zorgen dat de juiste lasparameters worden gebruikt
  • Stijgende pin fusie-indicatoren maken eenvoudige visuele monitoring van het fusieproces mogelijk
  • Handmatige lasparameters gegoten in het lichaam van de fitting
  • Individueel genummerd voor nauwkeurige tracking en kwaliteitscontrole
  • Permanente batchnummer duidelijk gemarkeerd voor traceerbaarheid
  • Barcode en QR-code maakt volledige traceerbaarheid van elke fitting terug naar grondstoffen mogelijk
  • Lasbarcode conform ISO 13950; traceerbaarheidsbarcode conform ISO 12176-4
  • Opties: verkrijgbaar als elektrofuus eindkappen
  • Opties: compatibel met elektrofuus met lange spie-uitlaat en spie-fittingen
  • Opties: schroefdraad overgangsadapters — messing en roestvrij staal
  • Opties: overstroomkleppen voor extra veiligheid
Referentienummers & Afmetingen
Ref. Nr. Fitting Maat (mm) L10 (mm) L1 (mm) D (mm) D1 (mm) SDR Bereik Fusietijd (s) Koeltijd (min) Gewicht (kg)
CBKHFA20207737,52920113530,036
CBKHFA25257737,533,525113030,041
CBKHFA32327737,54332114530,061
CBKHFA4040914451,540114050,086
CBKHFA5050914461,550119050,102
CBKHFA636310250786311-17,63530,1695
CBKHFA757512259,592,57511-17,65050,270
CBKHFA909012260109,59011-17,690100,355
CBKHFA1101101447013311011-17,6160100,590
CBKHFA1251251547515112511-17,6200150,790
CBKHFA1401401658117314011-17,6160101,120
CBKHFA1601601758619516011-17,6300201,451
CBKHFA1801801879221918011-17,6360201,924
CBKHFA2002001879224220011-17,6440202,312
CBKHFA22522522211127022511-17,6600303,650
CBKHFA25025022211130325011-21900304,800
CBKHFA280280260130345,528011-21900308,280
CBKHFA25-I25 (I)--------113030,041
CBKHFA40-I40 (I)--------114050,086
CBKHFA63-I63 (I)--------11-17,63530,1695
CBKHFA200-I200 (I)--------11-17,6440202,310
Opmerking: (I) = speciale interne variant — neem contact met ons op voor afmetingen. Alle vermelde technische specificaties zijn afhankelijk van de gelaste PE-pijp en lokale pijpleidingsdrukregelgeving. SDR 11 is van toepassing op DN20–50; SDR 11–17,6 is van toepassing op DN63–225; SDR 11–21 is van toepassing op DN250–280. Neem contact met ons op voor gedetailleerde CAD-tekeningen.
Productnormen & Certificeringen

Onze elektrofuuskoppelingen zijn ontworpen en vervaardigd volgens internationale productnormen, ondersteund door ISO 9001 en ISO 29001 kwaliteitsmanagementsysteemcertificeringen. Het Fusamatic-assortiment is door derden gecertificeerd volgens de onderstaande normen.

  • EN ISO 15494 — Kunststof leidingsystemen — Polyethyleen (PE) voor industriële toepassingen (3e partij goedgekeurd)
  • EN 12201-3 — Kunststof leidingsystemen voor watervoorziening — Polyethyleen (PE) — Deel 3: Fittingen (3e partij goedgekeurd)
  • EN 1555-3 — Kunststof leidingsystemen voor de levering van gasvormige brandstoffen — Polyethyleen (PE) — Deel 3: Fittingen (3e partij goedgekeurd)
  • ISO 4437-3 — Kunststof leidingsystemen voor de levering van gasvormige brandstoffen — Polyethyleen (PE) — Deel 3: Fittingen (3e partij goedgekeurd)
  • ISO 4427-3 — Kunststof leidingsystemen voor watervoorziening — Polyethyleen (PE) — Deel 3: Fittingen (3e partij goedgekeurd)
  • Lasbarcode conform ISO 13950
  • Traceerbaarheidsbarcode conform ISO 12176-4
Opmerking: Regionale variaties kunnen van toepassing zijn. Andere productcertificaten zijn op aanvraag verkrijgbaar.
Verzend- & Leveringsinformatie

Wij exporteren PE elektrofuuskoppelingen wereldwijd. Kleine maten worden verpakt in dozen op pallets; grotere maten worden individueel in plastic zakken verpakt en in kratten voor veilig zeevervoer.

After-Sales Service & Garantie

Wij staan achter de kwaliteit van onze elektrofuusfittingen. Onze toewijding eindigt niet bij levering — wij bieden uitgebreide technische ondersteuning voor uw PE-leidingproject.

Veelgestelde Vragen
Welke maten dekt deze elektrofuuskoppeling?

De CBKHFA-serie omvat DN20 tot DN280 mm in 17 standaardmaten plus 4 speciale varianten, met SDR-bereiken van 11 tot 21 — van kleine serviceleidingen tot grote distributieleidingen.

Hoe werkt de 4,0 mm Fusamatic automatische pin?

De 4,0 mm Fusamatic pin biedt een volledig automatische methode — de lasmachine leest de pin en past automatisch de juiste lasparameters toe, waardoor bedieningsfouten worden voorkomen.

Welke adapteropties zijn beschikbaar?

Verkrijgbaar met schroefdraad overgangsadapters in messing en roestvrij staal, compatibel met lange spie-uitlaatfittingen, en verkrijgbaar met overstroomkleppen voor extra veiligheid.

Welke drukklassen worden ondersteund?

Water PN16 en gas 10 bar, afhankelijk van de gelaste PE-pijp en lokale pijpleidingsdrukregelgeving. Temperatuurbereik -10°C tot +40°C.

Wat is de minimale bestelhoeveelheid?

De standaard MOQ is 100 stuks per maat, maar we zijn flexibel voor proefbestellingen. Kleinere monsterhoeveelheden zijn beschikbaar voor evaluatie. Neem contact met ons op met uw vereiste maten en hoeveelheid voor een offerte op maat.

Contactgegevens
Fusion Equipment International Company Limited

Contactpersoon: Lily Wu

Tel.: +86 13732670405

Fax: 86-512-57805208

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten